Skip to Main Content Red Color Bar with Grey Menu
Logo

University Library

UiA - University Library (UBA) offers many services to support your studies and research.

Ellen Sejersted

Helse- og Idrettsfag
Campus Kristiansand

Sykepleie
Helse

Folkehelse
Idrett
Ernæring

 

ellen.sejersted@uia.no

Treffetider biblioteket, veiledningsskranke 1. etg. Tirsdager 10-12, onsdager: 12-14


 

Glenn Byremo

Handelshøgskolen
Arbeidsliv og innovasjon

Arbeidsliv
og innovasjon

 

glenn.t.byremo@uia.no

 

Ane Lunde

Helse- og Idrettsfag
Campus Grimstad

Sykepleie
Vernepleie

Sexologi
Helseinformatikk

Psykososial helse
Litteratursøk
Kildehåndtering

ane.lunde@uia.no

 

Kristine Dalane

Klassisk musikk,
musikkpedagogikk
og rytmisk musikk

 

Musikk

 

kristine.h.dalane@uia.no

 

Hans Gunnar S. Lian

Sosiologi,
sosialt arbeid 
og pedagogikk

Pedagogikk
GLU, BLU, PPU
Sosialt arbeid

Sosiologi

Skolebibliotek

 

hans.g.s.lian@uia.no

 

Dina Schoder (i permisjon)

Sosiologi,
sosialt arbeid 
og pedagogikk

Pedagogikk
GLU, BLU, PPU
Sosialt arbeid

Sosiologi

Skolebibliotek

 

dina.schoder@uia.no

 

Snorre Djupedal (i permisjon)

Handelshøgskolen
Samfunnsvitenskap

Rettsvitenskap
Statsvitenskap og ledelsesfag

 

snorre.djupedal@uia.no